CAMEA

CAMEA se účastní světové výstavy EXPO 2020

Novinka

Na světové výstavě EXPO 2020 v Dubaji právě probíhá prezentace konceptu nazvaného „City for future“. Expozici je možné vidět v českém pavilonu v termínu 15. 1. 2022 - 29. 1. 2022. Projekt představuje vizi významných společností z České republiky o řízení měst v budoucnosti a my jsme hrdí, že jsme jednou z nich.

CityForTheFuture_resized

Stále více lidí se stěhuje do měst a předpokládá se, že za 30 let v nich budou žít dvě třetiny světové populace. Proto je naprosto nezbytné najít chytrá řešení pro řízení měst a zajištění dobré kvality života pro jejich občany. „City for future“ je koncept, který představuje nejlepší řešení, které mohou české firmy poskytnout a čelit tak této výzvě.

Firmy byly pečlivě vybrány organizátory z Ministerstva průmyslu a obchodu a CzechTrade. Tyto agentury vybírali ověřené partnery, kteří denně přichází do styku s inovacemi. Jde zejména o časopis Forbes, Jihomoravské inovační centrum nebo agenturu CzechInvest. Těší nás, že můžeme být součástí takovéhoto projektu a reprezentovat #BRNOREGION, jednoho z klíčových partnerů.