CAMEA

Kontinuální sledování nekonečných pásů

Vizuální kontrola výroby pro maximalizaci její efektivity.

Systém kontroly kontinuálních pásů UniscanDETECTOR představuje komplexní řešení optimalizace výroby a snižování nákladů prostřednictvím sledování kontinuálních pásů různých typů materiálů.
Systém je schopen detekovat různé vady od velikosti 0,1 mm2 při rychlostech až 2000 m/min při šířce pásu vyráběného materiálu až 5 m. Systém je plně konfigurovatelný podle požadavků zákazníka a lze jej použít v různých částech výrobního procesu.

Pozitivní efekty použití našeho systému kontroly
defect ico-alert

Vyhnutí se defektů

Technologie umožňuje přesnou a spolehlivou lokaci defektů a poskytuje uživateli grafické rozložení vad. Na základě toho lze odhalti tyto vady ještě před finálním zpracováním.

efficiency ico-efficiency

Zvýšení efektivity výroby

Grafické rozložení vad v návinu poskytuje uživateli informace sloužící k využití materiálu efektivně přes zobrazení vad řezu bez potřeby recyklace celé výrobní dávky.

machine-1 ico-check-orange

Prevence defektů

Náš produkt zvládne zanalyzovat stroj a upozornit uživatele na jeho poškození, jako například promáčknuté válce. Na základě analýzy anomálií lze tyto defekty detekovat v předstihu.

improvement innovation

Technologický rozvoj

Data jsou jádrem inovací. Zpětná vazba v reálném čase umožní detailněji nahlédnout na Váš produkt, což umožní za běhu provést změny technologie.

Máme širokou podporu různých typů materiálu / Wide range of supported materials

Netkané textilie

Tkané textilie

Kov

Fólie

Papír

Dřevěná prkna

Kontaktujte nás

Loading SWGDPR…