Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Sčítače a klasifikátory dopravy

UnicamTC-L, UnicamATC-LP

Sčítač a klasifikátor dopravy je dostupný ve dvou verzích:

UnicamTC‑L používá pouze indukční smyčky. Lze jej použít pro řadu účelů monitorování dopravy jako je například klasifikace vozidel, počty/intenzity vozidel, měření rychlosti, detekce kolon apod. Zařízení lze též použít pro spouštění a synchronizaci dalších zařízení, SW aplikací atp.

UnicamATC‑LP používá indukční smyčky a piezo senzory. Poskytuje stejná data jako Unicam TC‑L, ale díky zaznamenávání počtu náprav a jejich vzdálenosti nabízí klasifikaci do více než 40 přednastavených tříd vozidel a uživatelem definovaných schémat.

 

Dostupné sčítače a klasifikátory mají vysokou přesnost a spolehlivost, snadno se instalují, jsou levné a mají snadnou údržbu. Lze je spravovat i vzdáleně přes ergonomické uživatelské rozhraní, což umožní rychlé a jednoduché nastavení v terénu.

Klasifikátory také nabízejí velkou kapacitu úložiště. Například UnicamTC‑L s 32GB úložištěm umožní uchovat přes 200 milionů záznamů o vozidlech, což je dostačující pro uložení 60.000 vozidel denně po dobu delší než 10 let (150 B/vozidlo).

Ke stažení