CAMEA

Samostatný mzdový referent/samostatná mzdová referentka

Popis pozice:

  • kompletní zpracování mzdové agendy
  • odhlašování a přihlašování zaměstnanců na MSSZ i ZP
  • komunikace s úřady MSSZ, ZP, ÚP
  • mzdové výkaznictví
  • ročního zúčtování daně z příjmu a ELDP
  • zpracování příslušných statistických výkazů pro ČSÚ

Požadavky:

  • SŠ/VŠ nejlépe ekonomického zaměření (nebo zkušenost v této oblasti)
  • znalost aktuálně platné mzdové legislativy výhodou
  • zkušenost s vedením mzdové agendy výhodou
  • znalost MS Office, zejména Excel
  • samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
  • nástup možný ihned

Co nabízíme:

  • práce na HPP
  • motivační platové ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí
  • odborná školení
  • místo pracoviště: Brno
  • firemní benefity
    • příspěvek na stravování
    • příspěvek na Multisport kartu
    • sick days
    • výuka jazyků (anglický)
    • služební telefon a další

Zaujala Vás tato pozice, splňujete naše požadavky? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail: kariera@camea.cz .

Předem děkujeme za projevený zájem.