CAMEA

Administrativní pracovník/ce grantové podpory

Popis pozice:

  • kontakt s poskytovateli financí a koordinátory projektů
  • monitorování dodržování (nejen) finančních pravidel projektů
  • podpora kolegů řešících odbornou část projektů, a to v oblasti metodiky a pravidel projektů

Požadavky:

  • SŠ/VŠ nejlépe ekonomického zaměření (nebo zkušenost v této oblasti)
  • aktivní přístup, pečlivost a zodpovědnost
  • komunikační a organizační schopnosti
  • dobrá znalost MS Office
  • zkušenost s administrativou grantových projektů výhodou
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • vhodné i pro absolventy
  • nástup možný ihned

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci v přátelském týmu
  • motivační platové ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí
  • odborná školení
  • místo pracoviště: Brno
  • firemní benefity
    • stravenky
    • sick days
    • výuka jazyků (anglický, ruský)
    • volný vstup na vybraná sportoviště
    • služební telefon a další.

Zaujala Vás tato pozice, splňujete naše požadavky? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail: kariera@camea.cz . Předem děkujeme za projevený zájem.